mebeles.gif

mebelu_furnitura.gif

Par mums

SIA „AKMENTIŅŠ”

Mūsu uzņēmums ir dibināts 1991.gadā. Veiksmīgi strādājot, 26 gadu laikā uzņēmums ir attīstījis gan savu profesionālo līmeni, gan tehnisko bāzi. Kvalitāte, profesionālisms, radošs gars un enerģija raksturo  nepārtrauktus SIA„Akmentiņš” darba gadus.  Pateicoties pieredzei, zināšanām, augsti kvalificētiem darbiniekiem, kā arī jauno tehnoloģiju ieviešanai uzņēmumā, SIA „Akmentiņš” ražo augstas kvalitātes mēbeles, ražošanā izmantojot tikai augstas kvalitātes izejmateriālus no tādiem rāžotājiem kā  EGGER, THERMOPAL, CLEAF, DUROPAL, PFLEIDERER, DREWPOL.  Balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem, šodien saviem klientiem varam garantēt precīzu darba izpildi, augstu kvalitāti un atbildību par paveikto.

No 2007.gada SIA “Akmentiņš” piedāva plašu mēbeļu furnitūras klāstu gan mēbeļu ražotājiem, gan mājamatniekiem no BLUM, HAFELE, GAMET. Pie mums Jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai uzbūvētu mēbeli.

Mūsu iedvesma - mūsu klienti!

Neatlaidīgi papildinot zināšanas, rūpējoties par komandas garu un radoši veicot jebkuru uzdevumu, esam pārliecināti par darba rezultātu. Cieņa pret klientu ir mūsu darbības galvenais princips. SIA „Akmentiņš” darbinieku radošā pieeja garantē jebkuras sarežģītības un apjoma pasūtījumu izpildi – no projekta izstrādes līdz montāžas darbu veikšanai.

 

Mēs vienmēr esam gatavi abpusēji veiksmīgai sadarbībai!

SIA Akmentiņš
Mūkusalas 72L, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālrunis: +371 67625915
e-pasts: info@akmentins.lvTop.LV

Dizains un realizacija: www.iconcept.lv