Mēbeles

mebeles.jpg

SIA „Akmentiņš” veic korpusa mēbeļu izstrādājumu izgatavošanu pēc individuālajiem projektiem un to montāžu.

SIA „Akmentiņš” piedāvā dažādas korpusa mēbeles pēc individuālā pasūtījuma: virtuves mēbeles, moduļu virtuves, sekcijas, priekšnama mēbeles, vannas istabas iekārtas, bērnu istabas mēbeles, skapjus ar bīdāmām durvīm, istabas garderobes. Mūsu dizaineri izgatavos Jums mēbeļu projektu atbilstošī Jūsu telpu izmēriem, palīdzēs izvēlēties krāsu risinājumus, materiālus, tehniku un furnitūru Jūsu mēbelēm.

Piedāvājam arī plašā sortimentā krēslus un galdus.

Mēs strādājam tikai ar augstas klases materiāliem un mūsdienīgu tehnoloģiju, lai visiem izstrādājumiem dotu augstu kvalitātes garantiju. Cena attiecīgi veidojās atkarībā no klienta vēlmēm un izvēlētajiem materiāliem. Uzņēmumam ir liela mēbeļu ražošanas pieredze un profesionāli meistari, kas ļauj ražot gan klasiska, gan mūsdienīga dizaina mēbeles mājai vai dzīvoklim, birojam vai kafejnīcai, veikalam vai viesu namam...

Cerams, ka spēsim attaisnot Jūsu sapņus par mēbelēm: par virtuvi, kurā ir patīkami rosīties, par ēdamistabu vai viesistabu, kur pulcēties ģimenei un draugiem, par bērnistabu, no kuras atskan bērnu smiekli, un par darba vietu, kurā netraucēti strādāt.

Mūsu adrese:
Salons “MĒBEĻU SALA”: Rīga, Mūkusalas 72L (skatīt kartē) Tālr.: +371 67625915

Mob.: +371 22087944

Mob.: +371 29535141

 

Darba laiks:
Darba dienās: 10:00-18:00
Sestdienās:    10:00-15:00
Svētdienās:    brīvs

 

 e-pasts: info@akmentins.lv

Salons Lāčplēša 145,  Rīgā, pārceļas uz citām telpām. No 27.10.2016.g. salona jauna atrašanas vieta būs Mūkusalas iela 72 L, Rīgā (uzreiz aiz „Rīgas Plaza” lielveikala).                 (skatīt kartē)  

 

Kredīts

SIA „Akmentiņš”  Jums piedāvā iespēju iegādāties jebkuru preci kredītā, var arī bez pirmās iemaksās,  izmantojot mūsu partneru, līzinga kompāniju, pakalpojumus.

SIA „Akmentiņš” sadarbojas ar kompānijām:

     
   

 Aizņemieties atbildīgi! Pirms aizņemties, izvērtējiet savas finansiālās iespējas.

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

 

SIA Akmentiņš
Mūkusalas 72L, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālrunis: +371 67625915
e-pasts: info@akmentins.lv

Dizains un realizācija: www.iconcept.lv